به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
پس از 22 سال تلاش صادقانه كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحداصفهان(خوراسگان) آسماني شد
پس از 22 سال تلاش صادقانه كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحداصفهان(خوراسگان) آسماني شد

كارمند دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان پس از 22 سال تلاش صادقانه آسماني شد. سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با صدور پيام تسليتي درگذشت كارمند اين واحد دانشگاهي را تسليت گفت.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دكتر احمد آذين با صدور پيام تسليتي درگذشت مرحوم نصرالله پناهي از كاركنان شركتي اين واحد دانشگاهي را به خانواده آن مرحوم و همكاران دانشگاه تسليت گفت.

متن پيام تسليت دكتر احمد آذين به شرح زير است:

شنيدن خبر درگذشت آقاي نصر الله پناهي كارمند زحمتكش شركتي، چنان ناگوار و سنگين بود كه اندوه اين غم بزرگ وصف‌ناشدني است و به دشواري به درخت باور جامعه دانشگاهي واحد اصفهان(خوراسگان) مي‌نشيند و فقدان درگذشت ناگهاني اين عزيز دوست‌داشتني موجب تاسف و تاثر همه ما شد.

بي ترديد زحمات و خدمات ارزنده ايشان در طول 22 سال كار و تلاش شبانه‌روزي در اين واحد دانشگاهي نشان از دلبستگي و علاقه وافر اين عزيز سفر كرده به دانشگاه داشت و تا ساليان سال ماندگار خواهد ماند.

اينجانب ضايعه جانسوز و غمبار درگذشت مرحوم نصر‌الله پناهي را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، علي الخصوص خانواده محترم داغديده از صميم قلب تسليت عرض نموده و از خداوند رحمان براي روح بزرگ آن عزيز فقيد، رستگاري ابدي و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزومندم.

مرحوم نصرالله پناهي متولد 1351 بود و از سال 1374 در قالب نيروهاي شركتي در دانشكده دندان‌پزشكي اين واحد دانشگاهي مشغول به كار بود و صبح روز 19 دي در سن 45 سالگي به‌علت ابتلا به بيماري سرطان درگذشت.

۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-35354049-031
Powered by DorsaPortal