به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي  اطلاعيه مراكز آموزش عالي ارتباط با ما در باره ما
width=5
با حكم فرهاد رهبر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان منصوب شد
با حكم فرهاد رهبر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان منصوب شد

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي با صدور حكمي، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان) را منصوب كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا، در حكم دكتر فرهاد رهبر آمده است:

برادر گرامي جناب آقاي دكتر احمد آذين

با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرايي ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و واحد اصفهان(خوراسگان)» منصوب مي‌شويد.

اميد است با رعايت تقواي الهي و بهره‌گيري شايسته از توانمندي‌هاي سرمايه‌هاي انساني دانشگاه، تمامي توان و كوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات و اموال دانشگاه نماييد.

به گزارش آنا، احمد آذين داراي مدرك دكتري تخصصي علوم سياسي و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي بوده و دارنده بيش از 29 مقاله علمي و پژوهشي و isi است. وي پيش از اين عهده‌دار مسئوليت‌هايي همچون رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد دهاقان از سال 84 تا 93، معاونت آموزشي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال 81 تا 83، مدير گروه علوم سياسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا از سال 81 تا 83، عضو كميته هيات نظارت و ارزيابي آموزش عالي استان اصفهان، مدير كميته علمي روش‌شناسي دروس معارف اسلامي، دبير هم‌انديشي استادان و نخبگان دانشگاه‌هاي آزاد اسلامي استان اصفهان از سال 85 تا كنون و دبير استاني هم انديشي دانشگاه‌هاي استان اصفهان از سال 94 تاكنون بوده است.

پيش از اين دكتر احمدعلي فروغي ابري به عنوان موسس و بنيانگذار واحد اصفهان(خوراسگان) از سال 1366 تا تير 1395 و پس از آن دكتر سيدمحمد اميري از 28 تير 95 تاكنون عهده‌دار اين مسئوليت بوده‌اند.

۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ آذر
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal