به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
در واحد اصفهان(خوراسگان) قرائت شد پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به همايش ملي بررسي ابعاد فرهنگي اقتصاد مقاومتي
در واحد اصفهان(خوراسگان) قرائت شد پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي به همايش ملي بررسي ابعاد فرهنگي اقتصاد مقاومتي

پيام دكتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي همزمان با آغاز همايش ملي بررسي ابعاد فرهنگي اقتصاد مقاومتي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) قرائت شد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، متن پيام رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كه صبح امروز در مراسم آغاز اين همايش از سوي دكتر احمد آذين سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان قرائت شد به شرح زير است:

باسمه تعالي

اساتيد گرانقدر، پژوهشگران، دانشجويان و شركت‌كنندگان محترم در همايش ملي بررسي ابعاد فرهنگي اقتصاد مقاومتي

سلام عليكم؛

با امعان نظر به اينكه چرا مقام معظم رهبري در دو سال متوالي از يك شعار مشابه براي سال استفاده كرده‌اند خود گوياي دغدغه‌هاي جدي معظم‌له در زمينه اقتصاد است.

يكي از اصول سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي، سياست اقتصاد درون‌زاي برون‌نگر است كه معناي عملي آن صادرات محصولات غير نفتي است كه خود متكي به افزايش توليد محصولات داخلي است و از آن رهگذر تاثير بسزايي در امر اشتغال دارد.

برگزاري همايش ملي «بررسي ابعاد فرهنگي اقتصاد مقاومتي» كه با محوريت توجه به سيره معصومان و نظريه‌هاي علماي ديني در اين خصوص در دانشگاه آزاد اسلامي جامع اصفهان ( خوراسگان) و با همكاري ساير نهادهاي فرهنگي استان و كشور در حال برگزاري است عملي پسنديده و اقدامي مناسب است و انتظار مي‌رود با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري در خصوص اركان اقتصاد مقاومتي همچون مقاوم بودن اقتصاد، استفاده از همه ظرفيت‌هاي دولتي و مردمي، حمايت از توليد ملي، مديريت منابع انرژي، مديريت مصرف با عنايت به ابعاد فرهنگي به موضوعات پرداخته شود و راهكارهاي عملياتي كردن آن‌ها در سطح ملي با همت انديشمندان و پژوهشگران معزز ارائه شود.

اينجانب از كليه دست اندركاران اين همايش قدرداني نموده و توفيقات روزافزون آنان را ظل توجهات حضرت ولي عصر(عج) از خداوند سبحان آرزومندم.

دكتر فرهاد رهبر

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي

۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal