به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
دكتر خسرو ظفر نوايي در جمع روساي شوراي معاونين مناطق دوازده گانه
دكتر خسرو ظفر نوايي در جمع روساي شوراي معاونين مناطق دوازده گانه

 

دكتر خسرو ظفر نوايي در جمع روساي شوراي معاونين مناطق دوازده گانه
بالندگي دانشجويان در فضاي آرام شكل مي گيرد
جلسه روساي شوراي معاونين دانشجويي مناطق دوازده گانه دانشگاه آزاد اسلامي با حضور دكتر خسرو ظفر نوايي معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي به ميزباني واحد خوراسگان در محل ويلاهاي تفريحي چادگان برگزار گرديد.
دكتر خسرو ظفر نوايي ضمن تبريك اعياد شعبانيه به نقد و بررسي عملكرد يكساله حوزه معاونت دانشجويي پرداخت و با بررسي بخشنامه هاي صادره طي يك سال گذشته گفت:امروز فرصتي خوبي است كه با بررسي دقيق عملكرد اين حوزه در يك ساله گذشته بتوانيم چشم انداز آينده را به خوبي ترسيم كنيم و در مورد آن گفتگو كنيم.
معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي افزود:معاونت دانشجويي در دانشگاهها از حساس ترين معاونت هاي دانشگاه محسوب مي شود چراكه در آن حوزه با افراد مختلف با خط و مشي هاي متفاوت سر و كار دارند.
وي با بر شمردن اهداف غايي اين حوزه ، ايجاد آرامش روحي و ايجاد فضاي مناسب براي بروز خلاقيت هاي دانشجويان را از مهمترين اهداف حوزه معاونت دانشجويي ذكر كرد و افزود:اگر چنين فضاي را براي دانشجويان فراهم كنيم در آن موقع شاهد بالندگي دانشجويان در تمام عرصه هاي علمي،ورزشي و هنري خواهيم بود.
دكتر خسرو ظفر نوايي به وظايف حوزه معاونت دانشجويي از ديدگاه شوراي عالي انقلاب فرهنگي اشاره كرد و گفت: حسن اجراي اين مهم بر عهده معاونين دانشجويي است و سند راهبردي اين شورا اهميت اين بخش از دانشگاه را به خوبي نشان مي دهد.
وي در پايان با بررسي سند چشم انداز تصريح كرد:اگرچه برنامه ريزي ها و كارهاي ستاد به نحو احسنت در حال اجراست اما در خصوص گسترش دفاتر مشاوره و جذب نيروهاي متخصص بايد از اهم فعاليت سند چشم انداز باشد تا بتوانيم خدمات شاياني را به قشر فرهيخته جامعه ارائه دهيم.
در ادامه دكتر احمد علي فروغي ابري رئيس انشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان ضمن تشكر و قدر داني از حضور ميهمانان گفت:عوامل انساني در حوزه معاونت دانشجويي عاملي موثر و تاثير گذار در تعاملات انساني است و معاونين دانشجويي بايد افراد شاخص را براي اين بخش برگزينند.
وي افزود:بخش امور دانشجويي مشكل ترين بخش از امورات دانشگاه محسوب مي شود چراكه در اين حوزه بسياري از مسائل قابل پيش بيني نبوده و تحت تاثير حوادث صنفي قرار دارد.
وي با برشمردن خدمات حوزه معاونين دانشجويي در دانشگاهها تاكيد كرد:معاونين دانشجويي به عنوان عاملين متوازن كننده سيستم بايد با نياز سنجي به موقع از دانشجويان راهگشاي مشكلات جوانان باشند و شرايط را به گونه اي فراهم كنند تا آنها بتوانند با نهايت آرامش به امورات تحصيلي خود بپردازنند.
دكتر احمد علي فروغي ابري در پايان با ارائه گزارشي در خصوص نحوه ارزشيابي دانشجويان توسط اساتيد گفت:اين واحد دانشگاهي اولين دانشگاهي است كه طرح ارزشيابي دانشجويان را توسط اساتيد را انجام داده است و ثمرات خوبي را به ارمغان آورده است چراكه با ارزشيابي دانشجويان مي توان مشكلات درسي و اخلاقي آنان را بررسي نمود و خدمات مشاوره اي به آنان ارائه داد.
در ادامه دكتر غلامرضا شريفي رئيس شوراي معاونين دانشجويي منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامي ضمن خير مقدم از روند و عملكرد شورا در منطقه چهارصحبت كرد.
لازم به ذكر است در اين نشست دو روزه كليه مديران كل فارغ التحصيلي ،دانشجويي،خدمات رفاهي اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي و روساي شوراي معاونين دانشجويي مناطق دوازده گانه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal