به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
دکتر احمد علی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان:
دکتر احمد علی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان:

 

 
دکتر احمد علی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان:
ارتباط کارکنان با دانشجویان باید معقول و منطقی باشد
جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان روز شنبه مورخ 16/06/88 با حضور هیات رئیسه،مدیران اجرایی و کارکنان در محل تالار شهید مطهری برگزار گردید.
در این نشست صمیمی دکتر احمد علی فروغی ابری ضمن تبریک به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)و گرامیداشت ایام پر فضیلت لیالی قدر گفت:نحوه ارتباط با دانشجویان باید معقول و منطقی باشد به گونه ای که آنان به مجموعه عوامل دانشگاه اعتماد کامل داشته باشند.
وی داشتن آستانه تحمل بالا را از جمله ملاک های انسان کامل دانست و افزود:افرادی که دارای آستانه تحمل بالايی هستند، انسانهای آرام و صبورند که خردمندانه به مسائل نگاه می کنند.
دکتر احمد علی فروغی ابری تاکید کرد:در برنامه ریزی های آموزشی باید استفاده بهینه از وقت را مد نظر داشت تا خدای ناکرده وقت دانشجویان تلف نشود.
وی با اشاره به این نکته که وقت گذاشتن برای پاسخگویی به ارباب رجوع و تکریم آنان از ضرورت های دین مبین اسلام است گفت:رعایت این مهم به سلامت فضای  جامعه و انسانها می افزاید و همه ما در قبال این امر خطیر مسئوول هستیم.
وی در پایان اجرای مدیریت کیفیت و ایزو در دانشگاه ها را عاملی مهم دانست و افزود:دانشگاهها باید در این عرصه گام بردارند چراکه مدیریت کیفیت برای جهانی شدن دانشگاهها یکی از ملاک های ارزیابی می باشد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فراهینی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد خوراسگان گفت:در شبهای بارش رحمت و مغفرت الهی از خداوند بخواهیم که از پیروان راستین ائمه هدی و معصومین علیه السلام باشیم.وی گفت:متاسفانه عفونت کبر و ریا در بعضی از مغزها وجود دارد و کسانی که چنین دست مایه ذاتی را دارند از پیروان مکتب شیطان هستند و شایسته است در این لیالی قدر خاضعانه توبه کنند و بسوی رب جلیل باز گردند.رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد خوراسگان تصریح کرد:تعدادی از انسانها در برج تخیل و خود خواهی زندگی می کنند لذا آنان بنای تواضع را در سر نهند و از این صفت رذیله دوری گزینند.لازم به ذکر است این جلسه به اذان مغرب ختم شد و پس از برگزاری نماز جماعت همه کارکنان با صمیمیت در کنار همدیگر روزه های خود را باز کردند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal