به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
بازدید سفیر جمهوری اوگاندا از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان
/img/NoImage.jpg
 

ایشان از روز سه شنبه به منظور آشنایی با فعالیت های علمی ، تحقیقاتی و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ، وارد این دانشگاه شدند.

آقای دکتر فروغی ابری ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان در جلسه ای که در آستانه ورود ایشان برگزار شده بود ، ضمن ارائه گزارشی جامع از آمار دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، اساتید و کادرعلمی دانشگاه به تشریح فعالیت های تحقیقاتی و علمی دانشگاه و دستاوردهای آن پرداختند.

ایشان با بیان خلاصه ای از عملکرد شرکت های دانش بنیان در دانشگاه ، هدف گذاری دانشگاه را تولید علم و امکان تجاری سازی محصولات دانش بنیان دانستند.

در ادامه این برنامه آقای دکتر نجفی معاونت پژوهشی و فناوری واحد خوراسگان ضمن توصیف قابلیت های صنعتی و فنی شهراصفهان گزارش مبسوطی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه پژوهش دانشگاه به ویژه در زمینه ایجاد مرکز رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان ارائه نمودند.

همچنین معاونین آموزشی و فرهنگی دانشگاه به ترتیب آقایان دکتر هودجی و دکتراسماعیلی هرکدام به صورت جداگانه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های حوزه خود خواهان گسترش روابط علمی دانشگاه با کشور دوست ، اوگاندا شدند.

آقای کسوولر نیز ضمن ابراز خرسندی و شعف فراوان به دلیل حضور در ایران به ویژه سفر به شهراصفهان ، اصفهان را نگین درخشنده هنر و تمدن ایران دانستند.

ایشان با ابراز خشنودی از تلاشهای علمی ایران ، تبلیغات منفی صورت گرفته در مورد ایران را در برخی رسانه های جهان بی پایه و اساس خواندند. ایشان عنوان نمودند تبلیغات منفی علیه ایران ، این کشور را به کشوری عقب مانده ، بی بهره از علم و دانش ، فاقد تمدن و فرهنگ و ... معرفی می نماید حال آنکه اینجانب به دلیل سفرهای زیادی که به کشورهای مختلف خاورمیانه داشته ام به جرات می گویم کشوری را به زیبایی ، آرامش و فرهنگ و تمدن بالای مردمان ایران نیافته ام.

آقای کسوولر پس از اتمام این جلسه با حضور در مجموعه دانشگاه به همراه رئیس واحد خوراسگان و دیگر همراهان به بازدید میدانی از اماکن رفاهی ، علمی و آموزشی دانشگاه پرداختند.

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal