به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
رئیس واحد خوراسگان(اصفهان):حضور در انتخابات یک امر مهم و دارای مسؤولیت شرعی است
رئیس واحد خوراسگان(اصفهان):حضور در انتخابات یک امر مهم و دارای مسؤولیت شرعی است
 

فروغی ابری در جلسه شورای دانشگاه و در جمع معاونین و رؤسای دانشکده های واحد خوراسگان(اصفهان)  ضمن تبریک میلاد مسعود امیر مومنان علی علیه السلام و گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آزاد سازی خرمشهر، افزود؛ انسانها دارای مسؤولیتهای فردی و اجتماعی متنوعی هستند. هر انسان علاوه بر انجام مسؤولیتهای فردی خود، در قبال اجتماع و جامعه ای که در آن زندگی می کند دارای مسؤولیت است. رسالت اجتماعی انسان در مقایسه با رسالتهای فردی او بسیار مهمتر و خطیر ترند. یکی از مهمترین این وظایف دخالت در تعیین سرنوشت کشور و مداخله در انتخاب مدیران عالی مملکت است.

     دبیر هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اضافه نمود؛ هر انسان با انتخاب فرد شایسته و سپردن مدیریت کلان اجرایی جامعه به وی، در سعادت اجتماع نقش آفرینی نموده است.

     فروغی ابری تصریح کرد؛ هرکس وظیفه دارد برای شناسایی و انتخاب فرد اصلح تمام تلاش خود را بکارگیرد. وی نقش دانشگاه و استادان دانشگاهی را در کمک به مردم بویژه دانشجویان برای، معرفی معیارهای انتخاب اصلح، حائز اهمیت دانست.

 در ادامه این جلسه هر یک از حاضرین با تأکید بر حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، انتخابات آتی را سر مصرع حماسه سیاسی بزرگ ملت ایران در سال جاری دانستند.

 در این جلسه موضوع توسعه رشته های واحد و تقویت زیرساختهای پژوهشی دانشگاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal