به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
مدیرکل پژوهش و فناوری واحد خوراسگان(اصفهان) خبر داد:رشد 12 درصدی تولید مقالات علمی در واحد خوراسگان
مدیرکل پژوهش و فناوری واحد خوراسگان(اصفهان) خبر داد:رشد 12 درصدی تولید مقالات علمی در واحد خوراسگان
مدیرکل پژوهش و فناوری واحد خوراسگان(اصفهان) با اعلام این خبر افزود استادان و دانشجویان واحد خوراسگان در سال 1391 توانسته اند در مجموع 563 مقاله ISI,  و ISC SCOPUSدر مجلات معتبر خارجی به چاپ برسانند.

طغیانی ادامه داد؛ این میزان مقاله نسبت به سال قبل از آن، 12 درصد افزایش نشان می دهد که با توجه به محدودیتهایی که به لحاظ چاپ مقالات اساتید ایرانی در برخی مجلات خارجی ایجاد شده است، رشد مطلوبی بوده و این روند همچنان ادامه دارد.
 
مدیرکل پژوهش و فناوری واحد خوراسگان(اصفهان) بسترسازی مناسب و حمایت حوزه پژوهش و فناوری واحد از اساتید و دانشجویان پژوهشگر را از دلایل این رشد دانست و گفت؛ واحد خوراسگان همه ساله برای تمامی اعضای هیأت علمی خود، اقدام به صدور کارنامه پژوهشی می نماید. در این کارنامه سوابق و فعالیتهای پژوهشی عضو هیأت علمی اعم از مقالات، کتب تألیفی، طرحهای پژوهشی درون و برون دانشگاهی و ... ثبت و مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 

گفتنی است واحد خوراسگان(اصفهان) همه ساله و بر اساس ارزیابی های پژوهشی صورت گرفته، در میان دانشگاههای کشور حائز رتبه های برتر شده و در جشنواره های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal