به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
معاون پژوهش و فناوری واحد خوراسگان خبر داد:امضای تفاهم نامه همکاری بین انجمن روانشناسی ایران و واحد خوراسگان(اصفهان)
معاون پژوهش و فناوری واحد خوراسگان خبر داد:امضای تفاهم نامه همکاری بین انجمن روانشناسی ایران و واحد خوراسگان(اصفهان)
در راستای گسترش همکاری فرا دانشگاهی و منطقه ای و همچنین هم افزایی ظرفیتهای علمی، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان و انجمن روانشناسی ایران(شعبه استان اصفهان)، منعقد گردید.
 
دکتر پیام نجفی با اعلام این مطلب افزود: این تفاهم نامه علمی با هدف همکاری در انجام فعالیتهای تحقیقاتی اعم از : طرحهای پژوهشی، مشارکت در حوزه های فناوری، مشارکت در زمینه امور کارآفرینی دانش بنیان، برگزاری همایشها و کارگاههای تخصصی مشترک، همکاری در زمینه انتشار مجلات، گردهمایی علمی و هم اندیشی، مشارکت در انتقال فناوری و همکاریهای علمی و آموزشی، به امضای طرفین رسیده است.
 
نجفی اظهار داشت: گروه روانشناسی واحد خوراسگان، با برخورداری از اساتید با سابقه و رشته گرایشهای متنوع در مقاطع مختلف تحصیلی، از کارشناسی تا دکتری تخصصی، از گروههای فعال، پرکار و معتبر روانشناسی کشور محسوب می شود.
 
وی گفت: در حال حاضر واحد خوراسگان، مجله علمی پژوهشی«دانش و پژوهش در روانشناسی کاربردی» را با مشارکت و همکاری انجمن روانشناسی ایران منتشر می نماید.
 
عضو کمیته پژوهش و فناوری منطقه 4 ادامه داد: اولین کارگاه مشترک انجمن روانشناسی ایران و واحد خوراسگان، با حضور اساتید برجسته و صاحب نام روانشناسی استان اصفهان، چندی پیش در واحد خوراسگان برگزار شد. وی همچنین یکی از اهداف مهم انعقاد این تفاهم نامه را، ایجاد تسهیلات لازم برای عضویت اساتید و دانشجویان روانشناسی واحد خوراسگان، در انجمن روانشناسی ایران دانست.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal