به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان در كارگاه مدير يت عملياتي روابط عمومي گفت:
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان در كارگاه مدير يت عملياتي روابط عمومي گفت:

 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان گفت: ارتباطات از ويژگي هاي شخصيتي افراد محسوب مي شود كه افراد با توجه به توانمندي هاي فردي خود مي توانند در سطح اجتماع آن را از خود بروز دهند.
وي با بيان اين مطلب كه در هر اجتماعي ممكن است افراد زود پذيرنده يا دير پذيرنده باشند تاكيد كرد:شناسايي نياز هاي فردي افراد مي تواند نحوه ي برخورد را تسهيل كند و نفوذ پذيري در آنها را تحكيم بخشد.
دكتر احمد علي فروغي ابري با برشمردن مزاج هاي مختلف سوداوي،صفراوي ،دموي و بلغمي در انسانها به تشريح خصوصيات هر كدام از آنها پرداخت و افزود:با برخورد مناسب و منطقي مي توان انسان ها را تغيير داد و با مشاركت جمعي به اهدف غايي سازمان پرداخت.
وي در پايان داشتن اخلاق حرفه اي در ارتباط با رسانه ها را عاملي مهم و انساني ذكر كرد و تصريح كرد:آموزه هاي ديني ما بر اين مهم بسيار تاكيد دارد و كساني كه از اين خصوصيت برخوردارند از سرمايه اجتماعي بالايي يهرمندند.
دوره ي عملياتي روابط عمومي به منظور آشنايي با يافته هاي نو در حوزه روابط عمومي،اهداف روابط عمومي در دانشگاهها،شيوه تبليغ و كاربرد آن در دانشگاهها،شيوه هاي مديريت در روابط عمومي و نقش روابط عمومي ديجيتال مي باشد كه توسط اساتيد مجرب به زواياي مختلف آن پرداخته شد.
آقايان دكتر اسماعيلي و رفيعي و خانمها رئوفي منش و تقي پور مسئوليت تدريس اين كارگاه را به عهده داشتند.
لازم به ذكر است اين دوره طي دو روز فشرده 11 و 12 اسفندماه طي 20 ساعت آموزشي برگزار گرديد كه در حاشيه اين كارگاه طي همفكري شركت كنندگان و تعامل با استادان  نامه اي از سوي حاضران به مدير كل اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي ارسال شد كه خواستار شدند افراد شاغل در روابط عمومي با توجه به فعاليت خبري و خبرنگاري در زمره ي مشاغل سخت قرار گيرند و از مزاياي آن بهرمند شوند.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal