به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
دكتر احمد علي فروغي ابري در همايش بزرگداشت روز ملي خليج فارس
دكتر احمد علي فروغي ابري در همايش بزرگداشت روز ملي خليج فارس

 

دكتر احمد علي فروغي ابري در همايش بزرگداشت روز ملي خليج فارس
روز ملي خليج فارس جز تعصبات اصيل ايرانيان
همایش بزرگداشت روز ملی خلیج فارس به همت تشکل دانشجویی الغدیر  در محل تندیس یادمان خلیج فارس در میدان امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با حضور جمعی از دانشجویان و کارکنان برگزار گردید.
     دکتراحمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان گفت : تمام انسانها در هرکجای دنیا دارای تعصبات اعتقادی و ملی هستند که با باورهای درونی آنان گره خورده است.
    وی افزود : روز ملی خلیج فارس جزء تعصبات ملی و اصيل ايرانيان است که از باورهای ما جداشدنی نیست و تا دنیا برپاست خلیج همیشه فارس تا ابد خلیج فارس باقی خواهد ماند.
     چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تاکید کرد : تحریف تاریخ جهان کاری بیهوده است که عده ای به همین بهانه به دنبال نام جعلی برای آن می گردند، اما نمی دانند تلاش آنان بیهوده و بی ثمراست چرا که تاریخ ایران اسلامی پشتوانه هفت هزار ساله دارد و مدعیان هنوز به لحاظ هویتی مانده است تا به چنین پیشینه ای برسند.
درادامه دکتر مقتدایی استاد تاريخ دانشگاه با اشاره به اسناد تاریخی نام خلیج فارس گفت : خلیج فارس با مساحت 233 هزار کیلومترمربع سومین خلیج دنیا محسوب می شود که جزء لاینفک وطن عزیزمان ایران است.
مدرس تاریخ  درحوزه علوم انسانی با بیان اینکه با بروز انقلاب اسلامی درجهان تمایل غربی ها را برای دخالت برانگیخته است، افزود : بهترین شیوه و راه کار اصلی برای مقابله با این دسیسه ها داشتن الگوی جهانی مناسب در تمام عرصه های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی است.
     دکتر مقتدایی در ادامه افزود : گام فرعی ما درمقابل این دسیسه ها برگزاری چنین همایش هایی است که حکم زدودن زنگار از نام خلیج فارس را دارد و با آن می توانیم تقابل خود را با دیدگاه امانیستی نشان دهیم.
     در پایان این همایش یک نفر از دانشجویان به نمایندگی تمام دانشجویان روز ملی خلیج فارس و نیز بزرگداشت هفته مقام معلم را تبریک گفت و بیانیه ای را قرائت کرد.
درحاشیه این همایش توماری به طول 15 متر امضاء شد که به سازمان ملل ارسال می شود.
 
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal