به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
نشست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با دانشجویان خوابگاهی
نشست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با دانشجویان خوابگاهی

 

باسمه تعالي
 
 
نشست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با دانشجویان خوابگاهی
**********
 
 
     نشست صمیمی هیات رئیسه و مدیران اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با دانشجویان خوابگاه خواهران درمحل ساختمان استقرار آنها برگزار گردید.
دراین نشست صمیمی دکتراحمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ضمن گرامیداشت ایام شهادت بانوی اسلام حضرت فاطمه (س) با طرح این سوال که عمرچیست و بهای آن چه چیزی می باشد گفت : زمان به طور نا معین در اختیار تمام انسانها قرار می گیرد چرا که هیچ کدام از میزان آن باخبر نیستیم . اما باید بدانیم زمان با سرعت در حرکت است واگر برنامه ای برای گذر عمر خود نداشته باشیم مغموم خواهیم ماند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان تاکید کرد : کسانی که بخواهند در عرصه های زندگی موفق باشند باید استراتژی های خود را مشخص کنند و با توکل به خداوند سبحان و تلاش درجهت آن لحظه ي فرصت های ناب زندگی را از دست ندهند که دچار خسران عمر نشوند.
وی با بیان این دیدگاه که بهترین لحظه زندگی جوانان دوره اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها می باشد افزود : زندگی در خوابگاه جزء همین دوران محسوب می شود واز نظر روانشناسان بهداشت روانی افراد دراختیار خود افراد است واگر کسی نتواند بر رفتار خود مسلط باشد و رعایت احترام دیگران را نتواند بجا آورد به احتمال زیاد دچار مشکلاتی غیرقابل جبران خواهد شد.
چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در پایان راه مقابله با مشکلات را سه راه عنوان کرد و گفت : انسانها در برخورد با مشکلات می توانند با مشکل مواجه شوند وبایک پالایش روانی ازطریق یک دوست مطمئن راه حل مناسب برای آن پیدا کنند.
درادامه این نشست دکتر غلامرضا شریفی معاون دانشجویی واحد خوراسگان ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان درنشست به ارائه گزارشاتی درخصوص خوابگاه پرداخت.
لازم به ذکراست پایان بخش این نشست صمیمی با پرسش و پاسخ دانشجویان حاضر درخوابگاه همراه بود که مسوولین دانشگاه با توجه به نوع موضوع سوالات پاسخگویی لازم را داشتند./چ
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal