به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
در حاشيه جلسه هيئت رئيسه صورت گرفت:توديع و معارفه مدير سابق و جديد تداركات واحد اصفهان(خوراسگان)
در حاشيه جلسه هيئت رئيسه صورت گرفت:توديع و معارفه مدير سابق و جديد تداركات واحد اصفهان(خوراسگان)

در حاشيه جلسه هيئت رئيسه صورت گرفت:

توديع و معارفه مدير سابق و جديد تداركات واحد اصفهان(خوراسگان) 

روابط عمومي و اطلاع رساني: مراسم توديع و معارفه مديران سابق و جديد تداركات دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) انجام شد.

در ابتداي اين برنامه دكتر احمد علي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با سخناني از زحمات عباسعلي حبيبي در دوره مسئوليت خود طي 30 سال گذشته در سمت هاي مختلف به خصوص مديريت تداركات  تقدير و تشكر  و علي باقري را به عنوان مدير جديد تداركات شايسته احراز اين پست دانست و براي او آرزوي موفقيت نمود.

فروغي گفت: بازنشستگي مرحله اي جديد و تحولي نو در زندگي هرفردي است و هرگز به معناي پايان مسئوليت پذيري نخواهد بود بلكه بازنشستگي مرحله انتقال تجربه از نسلي به نسل ديگر است و اميدوارم جناب حبيبي بتواند تجربيات خود رابه ديگر كارمندان دانشگاه منتقل نمايند و ارتباط خود را همچنان با دانشگاه حفظ نمايند.

در ادامه حبيبي ضمن تشكر از حمايت هاي هميشگي دكتر فروغي گفت: در ابتدا من به عنوان حسابدار در اين دانشگاه استخدام شدم و با گسترش دانشگاه مسئوليت هاي جديد تري را پذيرا شدم وپس از فوت مرحوم اعتباريان درآذر ماه 84 به سمت مدير تداركات منصوب شدم و خوشحالم كه در طول 3دهه خدمت خود توانستم خداپسندانه در اين دانشگاه كار كنم وهم اكنون با افتخار وسربلندي و از همه مهم تر با سلامت كامل وارد دوران بازنشستگي شوم.

دكتر حسين شريفي معاون اداري و مالي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) ضمن تقدير و تشكر از مدير سابق تداركات گفت: باتوجه به توانمندي هاي آقاي علي باقري ايشان جايگزين بسيار مناسبي براي وي مي باشند .

در اين جلسه كليه اعضاي هيئت رئيسه به نوبه خود ضمن تبريك به علي باقري مدير جديد تداركات از تلاش هاي عباسعلي حبيبي در دوره مديريت تداركات تقدير كردند.

در پايان اين مراسم به رسم يادبود هديه اي به عباسعلي حبيبي تقديم شد.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal