به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
دكتر اميري در گردهمايي صميمانه با كاركنان واحد اصفهان (خوراسگان):سلامت روحي ، رواني و جسمي كاركنان در محيط كار از دغدغه هاي من است .
دكتر اميري در گردهمايي صميمانه با كاركنان واحد اصفهان (خوراسگان):سلامت روحي ، رواني و جسمي كاركنان در محيط كار از دغدغه هاي من است .

دكتر اميري در گردهمايي صميمانه با كاركنان واحد اصفهان (خوراسگان)

سلامت روحي ، رواني و جسمي كاركنان در محيط كار از دغدغه هاي من است .

يكي از مهمترين اركان دانشگاه، كاركنان خدوم و تلاش‌گر آن است، دكتر اميري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان( خوراسگان ) در اولين حضور خود در شوراي اداري كاركنان اين واحد دانشگاهي با بيان اين مطلب گفت: افتخارات و پيشرفت‌هاي دانشگاه مرهون تلاشهاي بي‌شائبه كاركنان پرتلاش و ساعي دانشگاه است و اميدوارم اين تلاشهاي خالصانه ذخيره و پشتوانه آخرت شما گردد. وي افزود: روزگار همچون برق مي‌گذرد و آنچه باقي مي‌ماند اعمال انسانهاست، پس بايد بكوشيم تا كوله بارمان از اعمال خير و نيك تهي نماند.

دكتر اميري ضمن تشكر از زحمات تمامي مسئولان و كاركنان واحد به خصوص دكتر احمدعلي فروغي ابري موسس و رئيس سابق واحد گفت: تكريم و يادآوري تلاشها و زحمات گذشتگان يك وظيفه ديني و اخلاقي است و همه ما وظيفه داريم از آنها به نيكي ياد كرده و از تجربيات آنها در ادامه راه و براي نيل به اهداف متعالي دانشگاه بهره مند گرديم.

دبير هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با تأكيد بر حفظ كرامت انساني، شأن و جايگاه كاركنان دانشگاه خاطرنشان كرد: مهمتر از مسايل مالي، احترام به شخصيت و منزلت انساني كاركنان است و من در جهت تقويت اين موضوع در سطح واحد و انسان تلاش خواهم نمود.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در قسمت ديگري از سخنان خود گفت: معتقدم هر كاري در دانشگاه بايد  بر اساس قانون انجام گيرد چرا كه قانون‌گرايي و قانون‌مندي در كليه سطوح سازماني از هرج و مرج و رفتارهاي تبعيض آميز و غيرعادلانه جلوگيري كرده و پاسخگويي مسئولان را به همراه خواهد داشت .

دكتر اميري شايسته سالاري در نظام اداري را يك اصل مسلم دانست و افزود: شايسته سالاري در يك سازمان، فضاي آرام و صميمي را به همراه خواهد داشت چرا كه با كسب شاخص‌هاي شايستگي، امكان رشد، پيشرفت و ارتقاي شغلي براي تمامي كاركنان ساعي و تلاشگر ميسر مي‌باشد.

وي صرفه‌جويي منطقي و مديريت هزينه‌ها را ضرورت دانشگاه در راستاي برون‌رفت از مشكلات اقتصادي دانست و بيان داشت: با مديريت صحيح هزينه‌ها و صرفه‌جويي در قالب آئين نامه‌ها و بخشنامه‌هاي دانشگاه، سال گذشته در واحد نجف آباد موفق به كسب 29 درصد درآمد غير شهريه‌اي شديم و اميدوارم در واحد اصفهان نيز با حمايت از طرح هاي مصوب و متقن درآمدزايي، به اين هدف مهم نايل گرديم تا ديگر نگران كاهش دانشجو و وابستگي به شهريه دانشجويي نباشيم .

دكتر اميري در پايان سخنانش ايجاد يك فضاي صميمي و دوستانه را از كاركنان واحد اصفهان ( خوراسگان ) خواستار شد وگفت: سلامت روحي، رواني و جسمي كاركنان واحد از دغدغه هاي من بوده و از معاونت اداري و مالي واحد، برنامه‌ريزي جهت اجراي طرح سنجش سلامت كاركنان را خواستارم .

شايان ذكر است در پايان اين نشست صميمي ضمن تشكر از زحمات مهندس تيموري منش به جهت نائل شدن به افتخار بازنشستگي، دكتر علي پزشكي به عنوان معاون عمراني واحد و همچنين ضمن پذيرش استعفاي دكتر اميررضا نقش و دكتر غلامرضا قلمكاري و تقدير و تشكر از زحمات آنها، دكتر جلالي‌زند به عنوان رئيس دبيرخانه هيأت امناي استان اصفهان و دكتر مهران هودجي به عنوان معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي واحد اصفهان(خوراسگان) معرفي شدند. 

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal