به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي:
معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي:

 

به گزارش آنا،دكتر مظاهري دیروز با گزارشي از نحوه ي عملكرد دانشگاههاي آزاد اسلامي منطقه 4 افزود:اين منطقه که شامل استانهای اصفهان و چهارمحال است با داشتن 30واحد و مركز آموزشي و داشتن بيش از 110هزار دانشجو،فضاي ساختماني بالغ بر 5/1ميليون متر مربع هم اكنون يكي از مناطق پيشتاز و پيشرو در عرصه ي تحقيق و پژوهش در سطح دانشگاههاي آزاد اسلامي و دولتي است.
وی گفت:منطقه 4 با داشتن 22 ميليون متر مربع فضاي آموزشي و داشتن آزمايشگاهها ،كتابخانه هاو كارگاههاي آموزشي عظيم يكي از كار امدترين و روز آمدترين واحد هاي دانشگاهي است كه در سال جاري 15 همايش بين المللي،ملي و منطقه اي را در كارنامه خود دارد.
وي با اشاره همايش هاي مكانيك،شيمي ،نانو تكنولوژي و كسب 6 رتبه برتر از مسابقات رباتيك خوارزمي افزود:در حوزه آموزشي حركت بسوي تحصيلات تكميلي يكي از اهداف اين منطقه است كه با تاسيس واحد علوم و تحقيقات در اصفهان ،به نتیجه رسيده است.
وي تاسيس گرايش هاي بين رشته اي را يكي از عوامل پيشرفت اين منطقه ذكر كرد و افزود:امروز با گسترش رشته هاي آموزشي بين رشته اي نظير مهندسي پزشكي و گرايش هاي تخصصي جديد در رشته دندانپزشكي(واحد خوراسگان) گامهاي مهم و جدي برداشته است.
وي فعاليت هاي دبيرخانه منطقه 4 در سطح مناطق 16 گانه خوب ارزيابي كردو گفت:طرح استراتژيك و سند چشم انداز1404 اين منطقه تنظيم و تكميل شده است و به سازمان مركزي ارسال گرديده است.
دكتر محمد مهدي مظاهري افزود: در حوزه پژوهش و آموزش استادان و دانشجويان اين منطقه بيشترين رتبه هاي برتر جشنواره هاي پژوهشي را از آن خود كرده است و طرح هاي پژوهشي برتر و نيز اختراعات زيادي را در كارنامه خود دارد.
وي با اشاره به تعدادي از طرحهاي پژوهشي در حال اجرا تاكيد كرد: مراكز رشد و فناوري زيادي در اين منطقه وجود داردكه مجوز رسمي تاييد از وزارت علوم و وزارت بهداشت آموزش ،درمان پزشكي كشور را دارندو مشغول فعاليت مي باشند.
وي سطح علمي ورودي دانشجويان به دانشگاههاي آزاد اسلامي منطقه 4 را خوب ارزيابي كرد و افزود بيشترين رتبه هاي تك رقمي دانشجويان درآزمون هاي پزشكي ،دندانپزشكي و عمران مربوط به منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامي است.
دكتر احمد علي فروغي ابري رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان نیز دراین مراسم گفت:دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان يكي از 400 دانشگاهي است كه باتلاش وهمت همه زحمت كشان دانشگاه امروز به اين موفقيت ها نائل شده است.
چهره ماندگار اصفهان افزود :در هر كاري كه انسان ها با نيت خالصانه پا به ميدان بگذارند در آنجا شاهد موفقيت خواهيم بود ودانشگاه آزاد اسلامي حقيقتا مصداق چنين واقعيتي است.
وي با اشاره به اين مطلب كه در سال 1361تمامي دانشجويان در حال تحصيل فقط 163هزار دانشجو ودر40 دانشگاه بود افزود:امروز به لطف خداوند متعال با داشتن بيش از 1200واحد ومركز آموزشي دولتي وغير دولتي وداشتن بيش از 5/3 ميليون دانشجو شاهد تحول ژرف وچشمگير در آموزش عالي كشور هستيم كه سهم عمده آن برعهده دانشگاه آزاداسلامي است.
دكتر احمد علي فروغي تاكيد كرد :دانشگاه آزاد اسلامي محور توسعه كل دانشگاه هاي ايران شد و اين مرهون زحمات وتلاش هاي شبانه روزي مديران ،كاركنان و استادان ساعي است.
وي در پايان گفت: زحمات زيادي براي اين دانشگاه مردمي كشيده شده است كه امروز مي بينيم اين دانشگاه با تمام قوا در حال پيشرفت و رقابت با دانشگاههاي جهان است.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal