به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان :
/img/NoImage.jpg

مراسم بزرگداشت روز دانشجو 16آذر باحضور جمع زیادی از دانشجویا ن در محل تالار شهید مطهری واحد خوراسگان برگزار شد.
به گزارش آنا، دکتر احمد علی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ضمن گرامیداشت ایام محرم و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران فداکارش بایادآوری حماسه 3شهید سال 1332 دردانشکده مهندسی دانشگاه تهران گفت :تمامی دانشجویان عزیز به خوبی از نام گذاری این روز آگاه هستند و در تمامی سالهای گذشته این روز بهانه ای گردیده است که دانشجویان بامرور خاطرات آن دوران ،استکبار ستیزی را در ذهن مرور کنند وبا تمام وجود در راه آرمان های این شهداگام بردارند.
وی با بیان این مطلب که تاریخ گنجینه اسرار همه حوادثی است که برای ملت ها رقم می زند تصریح کرد:با یک نگاه گذرا به دوره قبل از انقلاب ،انقلاب وپس از انقلاب به خوبی می توان دریافت که در دوران ستم شاهی چه بر سر مردم این سرزمین گذشته است وحاکمان وقت باقبول قوانینی نظیر کاپیتالاسیون چگونه شرافت مردمان ایران عزیز را به سخره گرفته بودند.
وی با باز گشایی صفحات تاریخ در جمع دانشجویان به دوره انقلاب اشاره کردوافزود:برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی چه خون هایی که ریخته نشد وچه ظلم هایی که براین مردم روا نگردید اما آنچه پیروز شد طلیعه خون بر شمشیر بود.
چهره ماندگاه استان اصفهان افزود:شما دیدید که پس از به ثمر نشستن انقلاب ایران چگونه ما در جنگی نابرابر مقابل رژیم بعثی عراق قرار دادند به این خیال که می توانند براین ملت حاکمیت کنند ،اما آنچه عاید آنان شد رسوایی وسرافکندگی بود.
وی با اشاره به دوران کنونی تاکید کرد :از آنجایی که زور گویان جهان فهمیدند که جنگ فیزیکی نمی تواند راهگشای آنان شود ،آن را رهاکرده اند وامروز با جنگ نرم وتهاجم فرهنگی به سوی ملت ایران تیغ کشیده اند.
وی در پایان خطاب به دانشجویان گفت :امروز بیشتر از هر زمان دیگردانشجویان باید آگاهی مبارزه با این پدیده جدید راداشته باشندوآگاهانه به مقابله آن بپردازند.
در این مراسم به مناسبت ایام محرم از سخنرانی مدرس حوزه علمیه قم حجه الاسلام والمسلمین صالحی استفاده گردید .
آیین گرامیداشت روز دانشجوکه تقارن با شروع ماه محرم داشت از حال و هوای خاصی برخوردار بود ودانشجویان همگام با مردمان سراسر کشورلباس سیاه برتن داشتندو با اشک در چشمان این مراسم را برگزار کردند. در پایان به مناسبت این روز هدایایی به قید قرعه به حاضرین در جلسه اهداشد . 
 

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal