به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
فارغ التحصیلان، ثمره شجره طیبه دانشگاه آزاد اسلامی هستند
فارغ التحصیلان، ثمره شجره طیبه دانشگاه آزاد اسلامی هستند

دکتر جاسبی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شجره طیبه ای است که شاخ و برگهای آن در جای جای این سرزمین فرخنده شکوفا شده و به بار نشسته ، شما فارغ التحصیلان نیز ثمرات این شجره طیبه هستید.
"رییس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن پیامی صادر کرد.
در بخشی از این پیــام آمده است: اینک که به لطف الهی و تلاش و کوشش خویش توانسته اید دوره تحصیلی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با افتخار طی کنید، صمیمانه این موفقیت را به شما و خانواده محترمتان تبریک می گوییم و امیدواریم با تلاش علمی خویش بتوانید بستری فراهم سازید که میهن اسلامی مان در تحقق آرمان های والای خود، روز به روز، به اهداف مقدس خود نزدیک تر شود.
در ادامه پیام دکتر جاسبی آمده است: هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی با 2 میلیون و 500 هزار فارغ التحصیل ، یک میلیون و400 هزار دانشجودر357 واحد دانشگاهی و مرکز آموزشی، 26 هزار عضو هیات علمی، 15 میلیون متر مربع فضای آموزشی و رفاهی و 600 مدرسه سما و هزاران آزمایشگاه، کارگاه ،کتابخانه و مراکز تحقیقاتی بزرگترین مجتمع آموزشی جهان محسوب می شود که همه اینها با لطف الهی و تلاش و پیگیری مستمر حاصل شده است.
دکتر جاسبی تصریح کرده است: دانشگاه آزاد اسلامی شجره طیبه ای است که شاخ و برگهای آن در جای جای این سر زمین فرخنده شکوفا شده و به بار نشسته است. شما عزیزان نیز ثمرات این شجره طیبه هستید، که اصل آن در زمیــن پاک ایران و درخشش آن در گستره همه شهرها و حتی کشور های دیگر نیز نمود دل انگیزی یافته است.
جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با همت معاونت دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این واحد برگزار شد.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal