به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
برای سومین سال متوالی:
برای سومین سال متوالی:

 

برای سومین سال متوالی:
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) حائز مقام نخست نمایشگاه های آثار هنری منطقه 4
مهندس سعید امینی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)گفت:
دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی برای سومین سال متوالی موفق به کسب مقام نخست نمایشگاه های آثار هنری در عناوین آزاد وموضوعی نماز ،عفاف و حجاب گردیدند. وی تعداد آثار راه یافته به نمایشگاه را 197 اثر عنوان کرد وافزود:تعداد 35 نفر از ارائه کنندگان آثار موفق به کسب رتبه های اول تا سوم نمایشگاه در موضوعات خوشنویسی ،خاتم کاری ، تذهیب ،نگار گری،آبرنگ،معرق، قلاب بافی، فرش ،سرامیک،شعرووبلاگ نویسی شدند.
مهندس سعید امینی تصریح کرد:یکی از عوامل موفقیت دانشجویان در این دوره از مسابقات مربوط به برگزاری کلاس های هنری مختلف در طول سال تحصیلی است که موجب علاقمندی آنان به مشارکت در نمایشگاه می شود.
مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان)افزود: همه ساله نمایشگاه آثار هنری در این واحد دانشگاهی مهر و آبان برگزار می شود که دانشجویان با ارائه آثار آمادگی لازم را برای شرکت در نمایشگاه منطقه پیدا می کنند.
وی در پایان با انتقاد از نحوه برگزاری نمایشگاه در واحد های میزبان گفت:هر ساله هزینه زیادی برای جمع آوری آثار در واحد های مختلف انجام می گیرد اما متاسفانه در عرضه محصولات فرهنگی در محل دانشگاه ، محل مناسب و امکانات در اختیار غرفه داران قرار نمی گیرد که این کمبود موجب نارضایتی غرفه داران می شود.
لازم به ذکر است رتبه دوم و سوم این دوره از نمایشگاه ها مربوط به واحد های نایین و شهر کرد بود و طی 3سال گذشته به ترتیب واحد شهرضا،میمه و بافق میزبان این دوره از مسابقات بودند.
 
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal