به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
در شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)انجام شد:
در شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)انجام شد:

 

شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان در محل تالار شهید مطهری با حضور استادان و کارکنان برگزار گردید.دکتر احمد علی فروغی ابری رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ضمن قدردانی از زحمات دکتر مهران هودجی معاون اسبق حوزه اداری و مالی واحد اصفهان ، دکتر مسعود حیدری را به عنوان معاون اداری و مالی این دانشگاه معرفی کرد.
در ادامه این نشست دکتر مسعود حیدری معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ضمن اظهار خوشبختی از حضوردر جمع همکاران گفت: رشد و توسعه سازمان ها در تمام جوامع مرهون فعالیت های گروهی و خرد جمعی است و در صورتی که از ابزار نیروی انسانی به نحو مطلوب استفاده شود اهداف سازمان زودتر به ثمر می نشیند.
وی با بیان این مطلب که متاسفانه علیرغم داشتن نیروی خبره و کار آزموده نتوانسته ایم به نتیجه دلخواه برسیم افزود:از یک طرف نداشتن برنامه مدون و از طرف دیگر نبودن سیستم تشویق و تنبیه مناسب می تواند در این مهم تاثیر گذار باشد.
دکتر مسعود حیدری تاکید کرد:با اصلاح و تغییر روش ها در انجام کار می توان رضایت مندی ارباب رجوع را تا حد اکثر توان ارتقاء بخشید.
مشاور حقوقی استاندار اصفهان افزود: نوع ارزشیابی کارکنان باید بر اساس شرایط کاری افراد تنظیم گردد تا افراد از نحوه و نوع آن اطلاع کافی پیدا کنند تا بتوانند از نتیجه آن آگاه شوند.
وی در ادامه به توجه به هدفمند سازی یارانه ها تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک نماد غیر دولتی است که متکی به شهریه دانشجویان است لذا نیازمند همت همگان برای جلوگیری از اسراف هستیم و تمامی کارکنان با تمامی قوا باید همکاری لازم را داشته باشند .وی در پایان با اشاره به این موضوع که تبعیض در هیچ سازمانی پسندیده نیست گفت:عده ای در مجموعه اداری دانشگاه تلاش صادقانه دارند ودر جهت اهداف دانشگاه قدم بر می دارند و اولویت های کاری را بر فرد و اشخاص ترجیح می دهند که باید مورد تشویق واقع شوند، اما عده ای که البته مقدار آنان محدود نیز می باشد بر خلاف این گروه هستند که باید با آنان قاطعانه برخورد کرد.
لازم به ذکر است پیش از این دکتر مسعودحیدری مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد هرند، عضو شورای کمسیون معاملات منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی، مدیر حقوقی واحد،مشاور حقوقی استانداری اصفهان را در کارنامه خود داشته است.   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal