به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
بشريت مرهون زحمات معلم است
بشريت مرهون زحمات معلم است

 

وي با اشاره به اين مطلب كه ايثار و از خود گذشتگي از ويژگهاي بارز معلمي است افزود: معلم چون شمعي است كه ذره ذره  مي سوزد تا محيط پيرامون خود را روشنايي بخشدو با كمال تواضع و فروتني عاشقانه ذوب در متعلمين خود مي شود.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان تاكيد كرد: تحمل مشكلات و مصائب براي كليه افراد وجود دارد ، اما آنچه مهم است، اينست كه معلم بايد تمام دغدغه هاي زندگي را به قفا بسپارد تا اينكه مبادا خاطر دانش آموزانش مخدوش شود.
وي در جمع اساتيد و مسئولين اجرايي استان اصفهان تصريح كرد:  اين واحد دانشگاهي از زمره دانشگاه هاي برتر آموزش عالي كشور است كه در شاخص ارزيابي جهاني توسط اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام توانسته است مقام نخست را كسب كند كه اين افتخار بزرگ مرهون زحمات اساتيد ، كاركنان و مجموعه مديران اجرايي اين  دانشگاه است.
در ادامه دكتر  حسن كامران نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره استاد مطهري گفت: جاي بسي خرسندي است كه دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان از جمله دانشگاه هاي پيشرو منطقه در زمينه توليد علم بوده است و اميدوارم همواره راههاي موفقيت را بيش از پيش اين مجموعه دانشگاهي به نحو احسن سپري كند.
وي با اشاره به فرمايش رهبر انقلاب در خصوص توليد علم افزود: بحمدالله استان اصفهان در توسعه شهركهاي علمي و تحقيقاتي موفق عمل كرده است و توانسته با همت مجموعه موسسات عالي منطقه در ارتباط با صنعت گامهاي خوب را بردارد.
وي در پايان فضاي فرهنگي دانشگاهها را خوب ارزيابي كرد و افزود: در تدوين برنامه پنجم توجه به سرانه پژوهشي   و اختصاص آن به شركتهاي دولتي و صنعتي بيشتر مد نظر قرار گرفته است و اميدواريم  اين افزايش بتواند راهگشاي جامعه تحقيقاتي كشور شود.
در پايان لازم به ذكر است به همين مناسبت از كليه اساتيد تجليل و تقدير شد و مراسم   از برنامه هاي شاد و متنوعي برخورد بود.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal