به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان :
/img/NoImage.jpg

 

 

 
در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان استان اصفهان :
مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی واحد خوراسگان در حوزه ارتباط با صنعت نمونه شناخته شد
 
     در سومین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان در حوزه ارتباط با صنعت به عنوان دانشگاه نمونه استان اصفهان معرفی گردید.    
    دکتر پیام نجفی معاون پژوهشی و فناوری واحد خوراسگان ، بیان این مطلب که مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی برای چندمین بار موفق به کسب رتبه گردیده اند افزود : داوری این دوره جشنواره با مشارکت دانشگاه های مختلف استان اصفهان بود که به واسطه فعالیت های دانشجویان این دانشگاه در حوزه ارتباط با صنعت ، بخش پژوهش حائز رتبه برتر گردید.
    لازم به ذکر است از سوی استاندار اصفهان دکتر علیرضا ذاکر اصفهانی لوح تقدیر به معاون پژوهشی دانشگاه اعطاء گردید که در بخشی از این لوح آمده است :
    عرضه تولید و صنعت در ایران اسلامی علاوه بر یک فعالیت اقتصادی میدان مبارزه ای مقدس برای حفظ ارزش ها و افتخارات بزرگی است که از یک تاریخ و فرهنگ با عظمت ، خاص سال های نورانی و پرشکوه انقلاب و دوران دفاع مقدس همراه با مجاهدت و پایمردی مردان و زنان مؤمن و باغیرت ایرانی برآمده است .
    بی شک امروز کار و تلاش، جهادی مؤمنانه و ارزشمند برای حفظ کیان اسلامی ، عزت و سربلندی هرچه بیشتر این مرز و بوم است که درخور تحسین و شایسته تقدیر می باشد. اینجانب برخود لازم می دانم انتخاب آن دانشگاه به عنوان بهترین واحد در سومین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان تبریک عرض نموده از خدمات ارزنده و زحمات خستگی ناپذیر تمامی عزیزان صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می نمایم.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal