به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
تیم فوتبال واحد خورسگان فاتح مسابقات منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی
تیم فوتبال واحد خورسگان فاتح مسابقات منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی

 

تیم فوتبال واحد خورسگان فاتح مسابقات منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی

 

     تیم فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان فاتح مسابقات قهرمانی منطقه 4 دانشگاه  آزاد اسلامی شد. این دوره از مسابقات با شرکت 12 تیم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در قالب 4 گروه 3 تیمی برگزار گردید.

سیدهاشم سلطانی سرمربی تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان طی گفتگو با روابط عمومی اعلام کرد:

در مرحله نهایی واحدهای خوراسگان ، نجف آباد ، کاشان و دهاقان به دیدار رده بندی نایل شدند که در این میان تیمهای نجف آباد و دهاقان به مصاف هم رفتند که در این بازی واحد نجف آباد به مقام سوم رسید و در دیدار فینال مسابقات بین واحد خوراسگان و کاشان برگزار و در نهایت تیم واحد خوراسگان فاتح این دوره از مسابقات شد. لازم به ذکر است تیم خوراسگان بعداز 7 سال به مقام قهرمانی این دوره از بازیها  دست یافت .

اسامی بازیکنان تیم :

مصطفی اسدی محمد پروهان محمود زمانی امین پاشایی محمد گوهریان حسین قبادیان محمداسماعیلی امین نوحه سعید نجفی محمد بیات علی شملی محمد زارع                        رسول صادقی ( کاپیتان تیم ) سعیدعبداله پور حسین لطفی امید احدزاده محمد حاجیان                   علی لطیفی - محمدعباسی نوید سیمکانی

سرمربی تیم :                                                      سرپرست :                                                           

سید هاشم سلطانی                                                 محرابی            

 

تیم فوتبال واحد خورسگان آماده بازیهای فوتبال قهرمانی مناطق 17 دانشگاه آزاد اسلامی می شود.

 

 

   سید هاشم سلطانی با بیان این مطلب گفت : بازیهای قهرمانی کشور ویژه دانشگاههای آزاد اسلامی سراسر کشور نیمه دوم شهریور ماه سال جاری بطور مشترک در دو دانشگاه نجف آباد و خمینی شهر برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با بیان این مطلب که تاکنون از 60 بازیکن دانشگاههای منطقه 4 تست بعمل آمده است افزود : در حال حاضر افراد تیم با تمرینات بدنی ، تکنیکی و تاکتیکی در حال انجام بازیهای تدارکاتی هستند.

وی در ادامه افزود : مسئوولین تربیت بدنی منطقه 4 همواره داشتن بازیکن های با اخلاق را متذکر می شوند و امید است در این دوره از مسابقات تیم منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی بتواند رتبه ی در خور و شأن این منطقه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی کسب نماید.

 

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal