به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
بیست و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوراسگان(اصفهان)
/img/NoImage.jpg

 

 

 

دکتر احمد علی فروغی ابری در مراسم بیست و چهارمین سالگرد تاسیس دانشگاه خوراسگان ( اصفهان ) :

دانشگاه آزاد اسلامی باعث افتخار کشور است

همزمان با سالروز ازدواج آسمانی امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) مراسم نکوداشت  بیست و چهارمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) با حضور کارکنان و هیأت رئیسه در محل تالار فردوسی برگزار گردید.

در آیین نکوداشت بیست و چهارمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان دکتراحمدعلی فروغی ابری ضمن گرامیداشت حلول ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج این زوج آسمانی گفت : لطف خداوند و توکل به او و نیز همدلی همکاران باعث شد که امروز دانشگاهی داشته باشیم که باعث افتخارکشور است .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) افزود : بیست و چهار سال گذر زمان یک عمر محسوب می شود که در آن فراز و نشیب های زیادی را متحمل شدیم .

وی با بیان گوشه ای از خاطرات دانشگاه تاکید کرد : متولیان دانشگاه در طول عمر تأسیس آن بارها توسط سازمان و نهادهای مختلف تحقیرشدند اما توکل به خداوند ، نگاه به آینده تمامی مشکلات را آسان نمود تا مجدانه پس از گذشت زمان شاهد موقعیت فعلی دانشگاه آزاد در سطح مجامع بین المللی باشیم .

وی با اشاره به دستاوردهای دانشگاه در حوزه های مختلف دانشجوئی ، علمی ، فرهنگی و پژوهشی تصریح کرد :

امروز دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال رقبای بین المللی می گردد و خود را با دانشگاههای مطرح جهان مقایسه می کند و تمامی این موفقیت ها را مرهون برنامه ریزی و تلاش کارکنان این مجموعه بزرگ آموزش عالی دانست که تحت زعامت مدیری مدبر هدایت می شود.  

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در سال 88 افزود : کارکنان دانشگاه به مانند اعضاء یک خانواده هستند که اگر یکی از اعضای آن جدا شد ، دوستی ها و رفاقت های آن پا برجاست و ادامه دارد و امروز بسیارخوشحالم پیشکسوتانی که سالیان درازی برای این دانشگاه زحمت کشیده اند و اکنون مفتخر به بازنشستگی شده اند در جمع ما حضور دارند.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای کارکنان و خانواده آنان گفت :

دانشگاه آزاد اسلامی خدمات زیادی به عرصه جامعه و آحاد مردم داشته است و امیدوارم مسؤولان از این شجره طیبه به خوبی پاسداری کنند.

لازم به ذکر است این مراسم با برنامه های شاد و متنوعی همراه بود که در پایان به مناسبت 24 سالگی این دانشگاه هدایایی نفیس به قید قرعه به 24 نفراز همکاران تعلق گرفت

 

۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal