به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
همایش فرهنگ رسالت دانشگاهیان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در واحد خوراسگان (اصفهان)
/img/NoImage.jpg
 

همایش فرهنگ رسالت دانشگاهیان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز آذرماه در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (اصفهان) برگزار شد.

       درآئین برگزاری این همایش رئیس واحد خوراسگان (اصفهان) طی سخنانی وظیفه اصلی اساتید معارف را انتقال اطلاعات همراه با اعتقادات دانست و اضافه کرد باید مراحل انتقال باور توسط استاد به دانشجو به گونه ای باشد تا بتواند اثر تربیتی ایفا کند.

       دکتراحمدعلی فروغی ابری افزود : آگاهی دادن و بصیرت درکنار تربیت خانوادگی و عاطفی را مقدمه ای برای هدایت انسان به سمت نماز دانست.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ تمدن ایران اسلامی در پایان افزود : شناخت راههای صحیح تربیت و استعانت از خداوند همراه با رعایت نظم و انضباط در انجام امور را از ویژگیهای یک مربی موفق در عرصه تعلیم و تربیت دانست.

       در ادامه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان نیز گفت : علم منهای معنویت ابتر و ناموفق است. وی راز موفقیت علمی دانشمندان بزرگ را استمداد آنان از خداوند دانست.

حجه الاسلام والمسلمین سید مجتبی میردامادی با بیان این مطلب که دستیابی ایران به هواپیمای جاسوسی فوق مدرن آمریکا را از نشانه های توکل نخبگان علمی ایرانی به خداوند عنوان کرد و افزود : چنین موفقیت هائی ریشه در نماز دارد و جوانان ایران اسلامی باید با اقامه این فرضیه الهی مهم به جنگ جنود شیطان بروند.

       در پایان مشاور استاندار و دبیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان نیز طی سخنانی دین و دانشگاه را لازم و ملزوم هم دانست.

رضا جدیدی با بیان این مطلب که فلسفه قیام عاشورا زنده نگه داشتن اسلام و رکن آن نماز است  افزود : نماز خوف امام حسین (ع) در ظهر روز عاشورا خود بزرگترین گواه برای درک اهمیت این فریضه الهی است که بهترین روش آموزش وترویج آن استفاده از نهاد مقدس خانواده است.

در پایان مقالات برگزیده مورد تجلیل واقع شد.

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal