به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
اولین جشنواره مسوول پاسخگو از منظر رسانه
اولین جشنواره مسوول پاسخگو از منظر رسانه

     اولین جشنواره مسوول پاسخگو از منظر رسانه با حضور مدیران ارشد استان اصفهان در محل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار گردید. دراین جشنواره بیش از 100 خبرنگار در مرحله نخست این جشنواره در سه بخش خدماتی ، صنعتی و دانشگاهی براساس فرمهای تدوین شده مدیران ارشد استان اصفهان را مورد ارزیابی قرار دادند که دراین میان 12 مسوول برتر پاسخگو انتخاب و در جشنواره مورد تقدیر واقع شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (اصفهان) یکی از 12 مسوول پاسخگو از منظر رسانه های استان اصفهان بود که در بخش دانشگاهی بالاترین امتیاز را کسب کرد.

دبیرخانه مطبوعات و خبرنگاران استان اصفهان هدف از این جشنواره را نزدیک شدن جامعه رسانه ای به جایگاه پرسشگری و مطالبه حقوق افکار عمومی و تقویت پاسخگویی دقیق ، حساب شده و منضبط مسوولان ذکر کرد و افزود : امید است این جشنواره بتواند موجب ترغیب بیشتر مسوولان با خبرنگاران شود.

لازم به ذکراست دکتراحمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (اصفهان) در اسفند ماه 88 به عنوان چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی شناخته شد.

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۸ مهر
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal