به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
برگزاری دهمین گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر استان در واحد خوراسگان اصفهان
/img/NoImage.jpg

      دهمین گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر استان اصفهان اسفندماه در تالار امیرکبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) برگزار شد .

     رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) طی سخنانی آرامش امروز حاکم برکشور را دسترنج فداکاری های شهدا و ایثارگران دانست و افزود در زمان رژیم شاه ملت ایران تحقیر و آزادی ها سرکوب می شد ، وی به اجرای قانون کاپیتالاسیون و وجود 40هزار مستشار آمریکایی در صنایع ایران اشاره نمود که هزینه بالایی به کشور تحمیل می کرد و این در حالی بود که ایران در سیاست خارجی عملاً نقش ژاندارم منطقه را بر عهده داشت .

    دکتر احمدعلی فروغی ابری تأکید کرد در عصر حاضر نیز آمریکا با صرف هزینه های گزاف تلاش می کند اقتصاد ایران را دچار بحران کرده ، دانشمندان ایرانی را ترور و با تبلیغات گسترده سکولاریسم را در جامعه ترویج دهد .

     چهره ماندگار و فرهیخته پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در پایان سخنانش حضور پرشور ملت همیشه در صحنه ایران در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را پاسخی قاطع به شیطنت های آمریکا و اسرائیل دانست و از فرزندان شهدا و ایثارگران خواست که با تمام توان ادامه دهنده راه پدرانشان در عرصه های مختلف باشند.

     سردار دافعیان مشاور استاندار در امور ایثارگران نیز وظیفه نسل حاضر را خطیر دانست و افزود باید کاری کنیم که امام راحل ( ره ) شهدا و ایثارگران همیشه از ما خشنود و راضی باشند.

     رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز گفت به برکت خون شهدا پیشرفت های علمی زیادی در کشور انجام شده و جامعه ایثارگر در این عرصه پیشقدم می باشد که باعث ارتقاء شأنیت این قشر فداکار در جامعه شده است .

     احمد رجایی آمار دانشجویان خانواده های ایثارگر استان اصفهان را بالغ بر 11500 نفر اعلام کرد و ابراز امیدواری نمود با پیمودن راه شهدا که همچون ستارگان در شب راه را به ما نشان می دهند بتوانیم پرچم اسلام را به دست صاحب اصلیش امام زمان ( عج) بسپاریم .

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal