به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
تشکیل نخستین نشست داخلی کمیته مشاوران شاخه کارمندان واحد خوراسگان ( اصفهان )
تشکیل نخستین نشست داخلی کمیته مشاوران شاخه کارمندان واحد خوراسگان ( اصفهان )

 

   به منظور شرکت بخشی ار کارکنان ثبت نام شده در کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی که روز 27/4/91 در محل بیمارستان فرهیختگان علوم و تحقیقات تهران تشکیل می گردد   جلسه ای پیش نشست به منظور تبادل اندیشه منتخبین با حضور رئیس واحد خوراسگان ( اصفهان ) در محل اتاق جلسات این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

در آئین این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از این گردهمایی بزرگ به عنوان پدیده ی مهم یاد کرد و افزود : نشست کارکنان با رئیس دانشگاه نشانگر اهمیت مشورت و هم اندیشی در این شجره طیبه می باشد.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تاکید کرد : همکاران در ارائه نقطه نظرات نگاهی گروهی داشته باشند به نحوی که عام المنفعه باشند و همه همکاران در آن سهیم گردند . وی با بیان این مطلب که پیشنهادات در حوزه های مختلف از نظر نگاه آن حوزه می باشد که تجمیع آن می تواند مفید فایده باشد تاکید کرد : همکاران با توجه به دستورالعمل جلسه که مربوط به تعطیلی روزهای پنجشنبه و نیز تحصیل5 تا 10 درصدکارکنان می باشد لازم است در این پیش نشست با دقت بررسی و نقطه نظرات را به صورت مکتوب و شفاهی خدمت ریاست دانشگاه اعلام نمایند.

در ادامه این نشست کلیه همکاران منتخب در گردهمایی با بیان نقطه نظرات از منظرهای مختلف به این مسئله نگاه نمودند و در پایان کلیه نظرات جهت ارسال به سازمان مرکزی جمع بندی گردید
 
 
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal