به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

 احمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) در ابتدای این همایش که در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان برگزار می شود، ضمن خوشامدگویی به حاضران، گزارشی از فعالیت ها و عملکرد این واحد ارائه داد.

فروغی ابری بر اهمیت تحقیق و پژوهش در مورد گیاهان دارویی تاکید کرد و اظهار داشت: مرکز رشد گیاهان دارویی در این واحد تاسیس شده است.

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی افزود: ضرورت پژوهش و استفاده از گیاهان دارویی در دستاوردهای پزشکی بیشتر از هر زمان دیگر به چشم می خورد و محققین و پژوهشگران باید گامهای جدی در این زمینه بردارند.

وی با اشاره به فعالیت های علمی پژوهشی واحد خوراسگان(اصفهان) گفت: مرکز  رشد و فن آوریدر این واحد راه اندازی شد.

دکتر فروغی با ابراز خوشحالی از انتخاب واحد خوراسگان به عنوان میزبان، اظهار امیدواری کرد، این همایش نتیجه قابل قبولی داشته و گره گشای مسایل و مشکلات اداری و مالی و عمرانی دانشگاه باشد.

 پیش از آغاز همایش، معاونان دانشگاه، دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه با حضور بر سر مزار پنج شهید گمنام واحد خوراسگان به مقام شهدا ادای احترام کرده و ضمن قرائت فاتحه با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal