به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
رسیدگی به وضع معیشت کارمندان نباید دچار بروکراسی اداری شود
رسیدگی به وضع معیشت کارمندان نباید دچار بروکراسی اداری شود

محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت با بیان اینکه تاکید دکتر دانشجو بر ارتقای فرهنگ در دانشگاه است، بعد فرهنگی را از ا ولویتهای دانشگاه دانست و گفت: 28 درصد از مساجد و قبور شهدا در منطقه 4 دانشگاه قرار دارد.

وی اظهار داشت: رسیدگی به معیشت کارمندان در مدیریت جدید لازمه کار است و فعالیت های اداری و بخشنامه‌ها باید به گونه‌ای تصویب بشود که در آن رضایت‌مندی کارمندان لحاظ شود و باید در این امر دچار بروکراسی اداری نشویم.

مظاهری تاکید کرد: بایداصلاح روشهای موجود را به عنوان کارآمد شدن دنبال کنیم تا در آثار روانی آن با گرامی داشتن ارباب رجوع و ایجاد رضایت کارمندان بتوانیم به اهداف خود برسیم.

وی با اشاره به این موضوع که روشهای اداری و مالی باید کوتاه سازی شود تاکید کرد : چابکی و افزایش سرعت در حوزه اداری ومالی می تواند به کارآمدی و روزآمدی این حوزه کمک شایانی بنماید.

رئیس منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی با ارائه گزارشی از فعالیت ها و دستاوردها افزود : این منطقه به مدت 4 سال متوالی رتبه اول در مناطق ، رتبه ممتاز واحدهای جامع و عملکرد برتر صندوق رفاه را در کارنامه افتخارات خود دارد.

وی در پایان کسب این موفقیت را مرهون ارتباطات تنگاتنگ واحد دانشگاهی منطقه عنوان کرد وگفت : رعایت دستورات دینی و اعتقادی از سوی روسای واحدهای دانشگاهی و ارتباط با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری است

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal