به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
کمیته‌های تخصصی اداری واحدهای دانشگاه آزاد تنها به تعداد دانشجو توجه نداشته باشند
کمیته‌های تخصصی اداری واحدهای دانشگاه آزاد تنها به تعداد دانشجو توجه نداشته باشند

محمد خجسته معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت، تاکید کرد:امر معروف و نهی از منکر در دانشگاها از وظایف تک تک کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی است.

خجسته در ادامه با توجه به جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنا از راه اندازی هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی اداری درخصوص تامین شاخص نیروی انسانی نباید فقط به تعداد دانشجو توجه داشته باشند و به نکاتی از قبیل مقطع تحصیلی، درجه واحدها، پراکندی واحدها، حدود آزمایشگاها، کارگاهها و وسعت دانشگاه‌ها توجه داشته باشند تا معیار نیروی انسانی به دست آید.

خجسته با اشاره به سیاست رئیس جدید دانشگاه آزاد، حرکت این دانشگاه را از سمت تمرکز به سمت عدم تمرکز عنوان کرد و گفت: دانشگاه باید نقطه بهینه پیوستار تمرکز و عدم تمرکز را پیدا کند و سیاستگذاری‌های لازم را در این زمینه انجام دهد.

وی تصمیم گیری درخصوص تعطیلی روزهای پنچ شنبه و ادامه تحصیل کارکنان را به جلسه مشورتی کارکنان موکول کرد که 27 تیرماه در تهران تشکیل می‌شود.

وی در ادامه با تاکید بر رعایت اجرای بخشنامه ممنوعیت استفاده از کالاهای مصرفی خارجی اظهار داشت : مسوولین دانشگاهها شرعا و قانونا ملزم به رعایت این بخشنامه هستند.

پیش از سخنان خجسته حجت الاسلام میردامادی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه 4 در سخنانی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید در زمینه نهضت انقلاب کمک رسانی کند چرا که دانشگاه برگرفته از اسلام است و قرآن محوری باید در آن نشات داشته باشد .

وی در خصوص تخفیف شهریه اعلام کرد که باید از کمک‌های مردمی استفاده شود.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal