به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
ضرورت ایجاد روش‌های نوین مدیریتی در جذب منابع مالی جدید/ساماندهی املاک و مستغلات در سامانه اینترنتی
ضرورت ایجاد روش‌های نوین مدیریتی در جذب منابع مالی جدید/ساماندهی املاک و مستغلات در سامانه اینترنتی

حمید عباسی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت،هدف از این گردهمایی را هم افزایی و هم اندیشی در مدیریت خلاق در لایه‌های دیگر دانشگاه ذکر کرد.

عباسی، نقطه تلاقی حوزه عمرانی کمیسیون معاملات و استخدام کارکنان را کمک به جریان نقدینگی پروژه‌های عمرانی ذکر کرد.

وی اقتصاد مهندسی در حوزه اداری، مالی و عمرانی را عامل موثر در تحلیلهای این حوزه عنوان کرد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه تصریح کرد: در بحث مدیریت سیر پروژه های عمرانی سازمان باید در بعد نظارتی روی اصول پیش برود و واحدها در بعد فنی و مناطق در پیاده سازی اصول اقدام کنند.

عباسی، تعامل را عاملی موثر در ارتقاء سازمان عنوان و تاکید کرد: باید روشهای نوین مدیریتی را در جذب منابع مالی داشته‌ و در حوزه‌های دانشگاه آزاد اسلامی پیاده کنیم.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براینکه بدنه عمرانی واحدهای دانشگاهی به لحاظ ساختاری و پرسنلی باید تقویت شود گفت: بدنبال ترمیم حقوق مادی و معنوی پرسنل در حد بضاعت دانشگاه آزاد اسلامی هستیم.

عباسی خاطر نشان کرد: سیستم درآمدزایی دانشگاه آزاد اسلامی تا به امروز درون زا بوده است که سبب شده فشار زیادی یا بر روی پرسنل و یا بر روی دانشجویان باشد.

وی با تاکید بر استفاده از روش های نوین مدیریتی به منظور جذب منابع مالی جدید اظهار داشت: باید حداقل هزینه های پروژه های عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از منابع مالی جدید تامین شود.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد شفافیت آیین نامه های معاملاتی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: شفافیت و عدم انحصار گرایی آیین نامه ها سبب اعتماد مردم و خیرین می شود.

عباسی با بیان اینکه باید روش های نوین مدیریتی را بشناسیم، افزود: نباید به تئوری ها صرفاً بسنده کنیم باید دانسته هایمان را بومی و پیاده سازی کنیم.

وی با تاکید براینکه بدنه عمرانی واحدهای دانشگاهی به لحاظ ساختاری و پرسنلی تقویت شود، ادامه داد: در بحث کیفی سازی باید بناهای فاخر بسازیم و کرامت انسانی را در نظر بگیریم تا افراد احساس حزن و اندوه نکنند.

عباسی از ساماندهی املاک و مستغلات در سامانه اینترنتی خبر داد و گفت: قراردادها باید متناسب با نوع پروژه ها باشد و مواردی همچون میزان منابع در دسترس و میزان علاقمندی کارفرما در نظر گرفته شود.

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal