به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
حمایت قاطع مدیران دانشگاه آزاد اسلامی از عملکرد ولایتمدارانه فرهاد دانشجو
حمایت قاطع مدیران دانشگاه آزاد اسلامی از عملکرد ولایتمدارانه فرهاد دانشجو

در قطعنامه همایش سراسری دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

باسمه تعالی

به فضل الهی درآستانه میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف وبا عرض تبریک این میلاد فرخنده به کلیه مسلمانان و مستضعفان جهان وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم هفتم تیر، اولین همایش سراسری دبیران و مدیران اداری ، مالی و عمرانی مناطق هجده گانه دانشگاه آزاد اسلامی با موافقت ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر فرهاد دانشجو و همت جناب آقای مهندس خجسته معاونت محترم اداری مالی و جناب آقای مهندس عباسی معاونت محترم عمرانی و مدیران کل محترم سازمان مرکزی و مساعدت جناب آقای دکتر مظاهری ریاست محترم منطقه چهار و میزبانی جناب آقای دکتر فروغی ریاست محترم واحد خوراسگان (اصفهان) در رابطه با بررسی مسایل اداری ، مالی و عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور و با گردهم آیی و تشریک مساعی اندیشمندان ، محققان و اساتید معظم برگزار گردیده است ، شرکت کنندگان دراین اجلاس قطعنامه ای به شرح ذیل تهیه و تایید می نمایند.

1- ما شرکت کنندگان دراین اجلاس پیروی از اصل ولایت مطلقه فقیه که یادگار امام راحل رحمه اله تعالی علیه می باشد را به عنوان رکن اصلی نظام اسلامی می دانیم و آمادگی کامل خود را در اجرای منویات حکیمانه مقام عظمای ولایت در همه عرصه ها اعلام می نماییم.

2- ما شرکت کنندگان دراین اجلاس بهره مندی از انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم ملت ایران دانسته و در خصوص ادامه آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نخواهیم کرد و ضمن محکوم نمودن ترور دانشمندان هسته ای حمایت قاطعانه وتشکر خالصانه خود را از عملکرد دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی در خصوص شناسایی و دستگیری عوامل ترور دانشمندان شهید هسته ای اعلام می داریم.

3-ما شرکت کنندگان دراین اجلاس بیداری اسلامی در سراسر جهان را که نشأت گرفته از اندیشه های ناب حضرت امام رحمه الله تعالی علیه و مقام معظم رهبری است تایید نموده و حمایت خود را از این جریان اصیل بیداری اسلامی اعلام می داریم.

4-ما شرکت کنندگان دراین اجلاس با توجه به نامگذاری سال جاری توسط مقام عظمای ولایت به عنوان سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی حمایت همه جانبه خود را از بخشنامه ممنوعیت خرید کالاهای خارجی در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می داریم.

5-ما دانشگاهیان ولایتمدار اعمال تحریم و تهدید به جنگ از سوی اردوگاه سرمایه داری غرب به سرکردگی آمریکای جهانخوارو صهیونیست ها را علیه نظام مقدس اسلامی و کیان کشور عزیزمان محکوم نموده و با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری مد ظله العالی در مسیر عبور از تهدیدات و تحریم های دشمن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

6-ما شرکت کنندگان دراین اجلاس قویاً حمایت همه جانبه خود را از رویکرد ولایت مداری و فرهنگ محوری ریاست محترم دانشگاه اعلام می نمائیم.

7-ما شرکت کنندگان از تقویت و توسعه شجره طیبه بسیج اساتید ، کارکنان و دانشجویان توسط ریاست محترم دانشگاه و از دیدگاههای ایشان در توجه بیش از پیش به امور فرهنگی،آموزشی،پژوهشی ،معیشتی و رفاهی اساتیدو کارکنان قاطعانه حمایت می کنیم.

8-شرکت کنندگان ضمن تشکراز اخذ نظرات مشورتی مناطق در حوزه های مختلف ، آمادگی خود را برای اجرای مصوبات کارگروههای تخصصی این همایش اعلام می نمایند.

9-ما شرکت کنندگان دراین اجلاس در درگاه خداوند متعال میثاق می بندیم که از تمامی سیاستهای ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی حمایت نموده و از تمام توان خود برای تحقق این سیاستها استفاد ه نمائیم

۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal