به سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان خوش آمدید.
width=3
صفحه اصلي سازمان مركزي 
اطلاعيه دانشگاه در يك نگاه
ارتباط با ما در باره ما
width=5
برگزاری اختتامیه نخستین همایش سراسری دبیران مناطق و مدیران اداری، مالی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی
برگزاری اختتامیه نخستین همایش سراسری دبیران مناطق و مدیران اداری، مالی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی

مراسم اختتامیه نخستین همایش سراسری دبیران مناطق و مدیران اداری، مالی و عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی باحضور معاونت اداری ومالی، معاون عمرانی و مدیران کل سازمان مرکزی در محل مرکز بین المللی همایشهای تالار امیرکبیر این واحد خوراسگان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد خجسته رییس این همایش ضمن قدردانی و تشکر از تشکیل کمیته های تخصصی سه گانه از حوزه های اداری مالی و عمرانی گزارشات لازم را به صورت شفاهی دریافت کرد.

در ادامه مراسم، تقوی مدیر کل امور کارکنان از دستاوردهای کمیته اداری به اجمال سخنانی را ارائه کرد.

وی گفت: تفویض اختیار اگر به مناطق داده شود دبیران مناطق می توانند در کمیته های تخصصی موضوعات واحد های منطقه را به راحتی رصد کنند و گزارش های لازم را برای سازمان مرکزی ارسال نمایند.

وی افزود : درکمیته تخصصی اداری در خصوص وضعیت ماموریت کارکنان، باز نشستگی پیش از موعد، نقل و انتقالات کارکنان ونیز تجدید نظر دربخشنامه های قدیمی مورد تاکید دبیران مناطق و مدیران اداری واقع شد که گزارش آن مبسوط به شورای اداری و مالی سازمان ارسال می‌شود.

مدیر کل امور کارکنان در ادامه خبر داد : کارگزینی هیات علمی در آینده ای نه چندان دور زیر نظر معاون اداری و مالی واحدهای دانشگاهی فعالیت می کند.

در ادامه مراسم اختتامیه مدیران کل مالی، عمرانی و رفاهی با ارائه نقطه نظرات جمع بندی شده در کمیته های تخصصی شکل یافته مطالبی را ارائه کردند.

درپایان این مراسم قطعنامه ای 9 ماده ای که توسط شرکت کنندگان تهیه شده بود قرائت و همچنین هدیه یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر به شرکت کنندگان اهدا شد.

۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ارسال مطالب
width=140
width=140
width=140
width=140
آدرس:اصفهان- خیابان جی شرقی-ارغوانیه--بلوار دانشگاه-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان-ساختمان اندیشه طبقه چهارم-تلفکس:-5354049-0311
Powered by DorsaPortal